Vážení zákazníci, stránky jsou ve výstavbě. Děkujeme za shovívavost. Dotazy ráda zodpovím, neváhejte se ozvat! Petra

Tropico ANANAS - 100% ovocný koncentrát

Kód: 225/6L 225/1L Zvolte variantu
185 Kč 42 Kč od 42 Kč 160,87 Kč bez DPH 36,52 Kč bez DPH od 36,52 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Zcela přírodní mražený koncentrát z plně vyzrálého ovoce. Objednat si můžete balení 165g pro přípravu 1l 100% džusu nebo rovnou 1kg koncentrátu, ze kterého připravíte minimálně 6l ;) Nákupem většího balení uspoříte nejen prostor a peníze, ale také obalový materiál!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ananas je dvouletá tropická bylina, pěstující se hlavně v Thajsku, Indonésii, Brazílii a na Havaji. Po odkvětu narostou jednotlivé dužnaté plody až na 3 kg. Ananas obsahuje v průměru 10% cukru. Vitamínu C má o něco méně než citrony - 30 mg/100g. Obsahuje provitamin A, vitaminy B, kyselinu listovou. Z minerálních látek obsahuje draslík, hořčík, vápník, fosfor, zinek a železo. Je v něm obsažen enzym bromelin, který je velmi účinný při trávení. Proto se ananas také doporučuje při různých dietách.

Produkt je 100% přírodní, bez konzervantů, nepasterizovaný. Je proto nutné jej skladovat v mrazničce, jinak začne kvasit. Při teplotě -18°C je jeho trvanlivost až 24 měsíců. Odeberte vždy jen potřebné množství, případně po otevření skladujte v chladu nebo okamžitě spotřebujte.