Vážení zákazníci, stránky jsou ve výstavbě. Děkujeme za shovívavost. Dotazy ráda zodpovím, neváhejte se ozvat! Petra

Tropico VIŠEŇ - 100% ovocný koncentrát

Kód: 228/6L 228/1L Zvolte variantu
185 Kč 42 Kč od 42 Kč 160,87 Kč bez DPH 36,52 Kč bez DPH od 36,52 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Zcela přírodní mražený koncentrát z plně vyzrálého ovoce. Objednat si můžete balení 165g pro přípravu 1l 100% džusu nebo rovnou 1kg koncentrátu, ze kterého připravíte minimálně 6l ;) Nákupem většího balení uspoříte nejen prostor a peníze, ale také obalový materiál!

Detailní informace

Detailní popis produktu

V obchodech čerstvé plody višní téměř nekoupíme, pouze kompoty, džemy, skvělé šťávy a limonády. Také se kandují a suší jako rozinky, nakládají se s cukrem do medu. Džus obsahuje pektin, minerální látky (vápník, železo, draslík, hořčík, mangan, bór, zinek, fosfor aj.), karoten a vitamíny skupiny B, dále třísloviny. Višně jsou tedy spíše zdrojem minerálních látek a mají také vliv na snižování horečky, posilování kapilár, jsou dobré proti zánětům. Pro vysoký obsah jódu jsou vhodné pro nemocné se štítnou žlázou a s bolestmi páteře.

Produkt je 100% přírodní, bez konzervantů, nepasterizovaný. Je proto nutné jej skladovat v mrazničce, jinak začne kvasit. Při teplotě -18°C je jeho trvanlivost až 24 měsíců. Odeberte vždy jen potřebné množství, případně po otevření skladujte v chladu nebo okamžitě spotřebujte.